تشک های طبی اسفنجی (مدیکال)

تشــــک طبی اسفنجی

اگر چه در تمامی تشک های طبی از اسفنج به عنوان یکی از لایه های اصلی استفاده میشود و از این جهت میتوان به همه تشک ها صفت اسفنجی را نیز اطلاق نمود اما مشخصه تشک های اسفنجی استفاده از اسفنج در انواع خاص و وزن های مختلف به عنوان اصلی ترین بخش تشک میباشد . از آنجایی که این تشک های طبی فاقد هرگونه فنر است از این رو غلت زدن و هرگونه حرکتی روی این تشک به هیچ نحو موجب تکان خوردن و ارتعاش در سایر نقاط تشک نمیشود و این ویژگی به ویژه در تخت های دو نفره موجب میشود تا آرامش فرد در هنگام غلت زدن فرد دیگر برهم نخورد . همچنین تشک های طبی برای افراد دارای دیسک کمر و مشکلات ستون فقرات بسیار مناسب است . شرکت رزخواب یزد این افتخار را دارد که با تولید مرغوب ترین انواع اسفنج جهت استفاده در تولید تشک ، بهترین و با کیفیت ترین تشک های طبی اسفنجی را در مدل های مختلف به شما تقدیم کند .

تشک اورتوپدیک

تشــــک اورتوپدیک

تشک های طبی و تشک های ارتوپدیک به صورت تخصصی و برای مقابله با دردهای شبانه مفاصل و ستون فقرات طراحی شده اند . تشک طبی اورتوپدیک جز تشک های کاملا سفت و بدون حالت ارتجاعی به دلیل استفاده از ریباند میباشد . تشک سفت از دیرباز طرفداران خود را داشته است و به علت طبی بودن برای افراد دارای مشکلات کمر توصیه میشود اما مشکل اکثر تشک های سفت فرو رفتن و یا شکسته شدن لایه های آن است . شرکت رزخواب این مشکل را بر طرف کرده و با تولید تشک طبی ریباندی ارتوپدیک که هسته اصلی تشک از لایه ریباند و قسمت رویه از مموری فوم هوشمند تشکیل شده را روانه بازار کرده است .

تشک طبی ریباندی ثمین

تشــــک ثمیـــن (ریباندی)

تشک طبی ثمین جز تشک های کاملا سفت و بدون حالت ارتجاعی به دلیل استفاده از ریباند میباشد. ریباند لایه ای است که تراکم بسیار بالایی نسبت به اسفنج دارد . این لایه در واقع از مواد اولیه اسفنج ساخته میشود اما با پرس دستگاه تراکم بیشتری را داراست به همین دلیل نمیشکند , فروی نمیرود و در دراز مدت خرد نمیشود. تشک های سفت در مصارف طبی با توصیه پزشک یا طبق عادت در خواب که مثلا فرد روی یک لایه پتو روی زمین حس راحت تری را دارد یا افراد دچار مشکلات ستون فقرات پیشنهاد میشود . به افراد جوان بدون عارضه کمر درد تشک های طبی فنری را پیشنهاد می دهیم .

تشک طبی اسفنجی پسند- تشک پسند

تشــــک پسنــــد

تشک طبی پسند از نوع تمام طبی سفت و فشرده می باشد . این مدل بدون فنر بوده و در هسته مرکزی آن فوم فشرده پلی اتیلن جایگزین فنر گردیده است که آن را برای شرایط خاصی که افراد دچار آسیب های جسمی شده اند به تشکی ایده آل تبدیل می کند . این شرایط خاص زمانی است که توسط پزشک به بیمار توصیه می شود برای مدتی معین روی تشکی کاملا سفت بخوابد و از خوابیدن روی تشک های نرم پرهیز کند . همچنین تشک طبی پسند امکان استفاده از دو طرف تشک را داراست .

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست