تشک های طبی فنری (فنر منفصل)

تشک های طبی فنر منفصل (پاکت اسپرینگ)

شرکت رزخواب یزد تولیدکننده تشک POCKET SPRING در ایران میباشد. تشک های POCKET SPRING به دلیل بهره گیری از فناوری استفاده از فنرهای منفصل (پاکتی) به جای فنرهای متصل به گونه ای طراحی شده اند که هر فنر به میزان فشار وارد شده از طرف قسمت های مختلف بدن فرد، واکنش نشان داده و تغییر حالت میدهد لذا این تشکها براساس اندام و وزن هر شخص قالب و فرم مخصوص به بدن او را گرفته و از این رو تشک های بسیار نرم و راحتی هستند.
یکی دیگر از ویژگی های این تشک ها در مقایسه با تشکهای فنری این است که ارتعاش ناشی از غلت زدن فرد به تمام تشک منتقل نمی شود. این مزیت به خصوص در تشک های دو نفره باعث می شود که غلت زدن های متناوب یک نفر در طول شب، توسط فرد کناری احساس نشود. زیرا فنرها در محل قرار گرفتن بدن فرد اول جابجا شده و نوسانات آن به فنرهای محل خواب فرد دوم منتقل نمیشود از این رو فرد کناری خوابی آرام و راحت را تجربه خواهد کرد. رویه نقش دوزی شده این تشک ها متشکل از پارچه سه لایه، الیاف ضد حساسیت با قابلیت ارتجاعی و لایه ترموباند میباشد . استفاده از لایه مخصوص ترموباند در نقش دوزی رویه تشک کمک میکند تا جریان هوا به راحتی در سطح تشک تبادل گردیده و در نتیجه تشک رطوبت ناشی از تعریق بدن را کمتر به خود گرفته و یا سریعتر خشک شود . با تشک های نرم و راحت POCKET SPRING رزخواب یزد ، شما خوابی بسیار راحت و شیرین را تجربه خواهید کرد.

تشــــک هایکلاس

یکی از محصولات شرکت رزخواب که محصولی کاملا متفاوت در بین تشک های طبی فنری است تشک مدل هایکلاس می باشد . این تشک از فنر های منفصل یا پاکت اسپرینگ تشکیل شده که این امر باعث می شود تا وزن فنرهای به کار رفته در داخل تشک مدل هایکلاس کمتر شود و مقاومت فنر ها بالا برود. همچنین استفاده از فنر منفصل در تشک هایکلاس باعث شده که مشکل انتقال حرکت از سمتی به سمت دیگر حل شود . استفاده از فنر منفصل در تشک هایکلاس باعث شده که این دسته از تشک ها نسبت به تشک های فنر متصل نرم تر باشد .

تشک طبی فنری هایکلاس مموری

تشــــک هایکلاس مموری

شرکت تشک رزخواب در طراحی و تولید تشک طبی هایکلاس مموری از توانمندی بسیار بالایی بهره گرفته است . این تشک مموری فوم ، پاکت اسپرینگ با هدفمندی خاص و ویژه‌ای تهیه‌ شده و به دست مشتریان گرامی عرضه می‌شود . در ساختار تشک طبی هایکلاس مموری فوم از تکنولوژی ناسا بهره گرفته شده تا حسی کاملا متفاوت و توام با راحتی بیشتر را برای شما ایجاد کند . وجود مموری فوم به کار رفته در تشک مدل هایکلاس مموری باعث می شود در هنگام خواب فشاری بر اندام های بدن شما وارد نگردد و تاثیری در جریان خون شما نداشته باشد. ما برای تولید تشک مدل هایکلاس مموری فوم از مواد اولیه مرغوب و مطابق با فنّاوری روز استفاده کرده ایم . با تحقیقات کاملی که توسط کارشناسان بر روی تشک‌ها انجام‌ شده نشان می‌دهد که تشک مدل هایکلاس مموری ، یک تشک بسیار عالی و بی‌نظیر در شرکت تشک رزخواب محسوب می‌شود .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
فهرست