تشک های طبی فنری (فنر متصل)

تشک های طبی فنرمتصل

در سراسر جهان ، تشک های طبی فنرمتصل به عنوان یک پدیده در دنیای محصولات خواب به شمار می آیند . این تشک ها به لحاظ راحتی یکی از پرطرفدارترین انواع تشک در دنیا می باشند . تشک های طبی فنرمتصل رزخواب یزد با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز دنیا در انواع و مدل های مختلف تولید می شوند . اسکلت این تشک ها از فنرهای بافته شده و متصل به هم تشکیل شده است . از این رو بسیار مقاوم و بادوام هستند نحوه ساخت و بافت اسکلت فنری این تشک ها به گونه ای است که وزن بدن را به صورت یکسان در تمام سطح تشک تقسیم می کند . این تشک ها نسبت به تشک های فنر منفصل سفت تر هستند . در ضمن تشک های این گروه برای افراد با وزن بالاتر مناسب تر است . تشک های طبی فنری متصل رزخواب یزد محصولاتی هستند که شما با آرام گرفتن بر آنها بعد از یک روز پرکار ، خوابی شیرین را تجربه کرده و روز بعد را با انرژی تمام آغاز می نمایید.

تشک طبی فنری اطلس - تشک اطلس

تشــــک اطلس

تشک اطلس رزخواب یکی دیگر از سری تشک های رزخواب با فنر متصل و قاب فلزی M شکل است که دارای یک لایه فنر پاکتی میکرو(فنر منفصل ریز) و همچنین یک لایه مموری فوم هوشمند می باشد . چینش فنر ها در تشک اطلس از کمر به خوبی محافظت میکند . تكنولوژي به كار رفته درتشک اطلس , امكان قرار گرفتن ستون فقرات را در وضعيت طبيعي بدن فراهم مي نمايد . هنگام استفاده از تشک اطلس سر و گردن با ستون فقرات در یک راستا قرارگرفته و فشار کمتری به اندام ها وارد می شود در نتیجه از دردهای عضلانی و گرفتگی ماهیچه ها و آرتروز پیشگیری می کند .

تشک طبی فنری رزخواب6

تشــــک رزخواب 6

تشک رزخواب6 فقط برای افزایش حس آرامش و ایجاد خواب رضایت بخش شما ساخته شده است و از این رو از همان شب اول استفاده از آن با احساس تازه ای همراه است. فنرهای لفاف دار ، با 5 منطقه مختلف ، راحتی بی نظیری را به تمام بدن هدیه می کند . تشک رزخواب6 فقط برای افزایش حس آرامش و ایجاد خواب رضایت بخش شما ساخته شده است و از این رو از همان شب اول استفاده از آن با احساس تازه ای همراه است.

تشک طبی فنری یاس دارای سیستم فنربندی فنر متصل و یک لایه فنرمنفصل میکرو در روی تشک میباشد

تشــــک یاس

تشک طبی فنر متصل یاس تشک راحتی بوده و نیاز بسیاری از مردم برای داشتن خوابی راحت را برطرف می کند.تشک طبی فنری یاس رزخواب از نوع تشک های طبی فنرمتصل با یک لایه فنر پاکتی میکرو (فنرمنفصل ریز) میباشد . چینش فنرهای تشک یاس به گونه ایی است که از کمر به خوبی محافظت میکند و قابلیت استفاده از دو طرف تشک را داراست . تشک طبی فنری یاس همانند دیگر تشک ها با استفاده از سیستم فنر بندی ساخته می شود و تفاوت آنها با دیگر تشک ها این است که دارای یک لایه فنر اسپرینگ میکرو روی تشک می باشند.

تشک طبی فنری برسا

تشــــک برســــا

اگر به دنبال خواب با آرامش و عالی هستید، گزینه مناسبی است. نوع فنر استفاده شده در این تشک های طبی فنری سیستم فنر متصل است. تشک رزخواب مدل برسا یکی دیگر از سری تشک های رزخواب با فنر متصل و قاب فلزی M شکل است. چینش فنر ها در تشک برسا از کمر به خوبی حمایت میکند. تكنولوژي بكار رفته درتشک برسا, امكان قرار گرفتن ستون فقرات را در وضعيت طبيعی بدن فراهم مي نمايد. دقت کنید که بالا بودن درجه فنریت میله لبه تشک فنری اهمیت زیادی دارد. این میله سطح خواب تشک را می کشد و با کاهش خمیدگی کناره ها، کمک می کند تشک به شکل اولیه خود باز گردد.

تشک طبی فنری لادن

تشــــک لادن

اگر به دنبال خواب با آرامش و عالی هستید، تشک طبی لادن گزینه مناسبی است. نوع فنر استفاده شده در این تشک های طبی فنری سیستم فنر متصل است . تشک رزخواب مدل لادن یکی دیگر از سری تشک های رزخواب با فنر متصل و قاب فلزی M شکل است با این تفاوت که تشک لادن دارای دو لایه فنر پاکتی میکرو (فنرمنفصل ریز) در رویه و زیر تشک است . چینش فنر ها در تشک لادن از کمر به خوبی محافظت میکند . تكنولوژي بكار رفته درتشک لادن , امكان قرار گرفتن ستون فقرات را در وضعيت طبيعی بدن فراهم مي نمايد. دقت کنید که بالا بودن درجه فنریت میله لبه تشک فنری اهمیت زیادی دارد. این میله سطح خواب تشک را می کشد و با کاهش خمیدگی کناره ها ، کمک می کند تشک به شکل اولیه خود باز گردد.

تشک طبی فنری ترنج

تشــــک تــرنـج

اگر به دنبال خواب با آرامش و عالی هستید، تشک ترنج گزینه مناسبی برای شما است . نوع فنر استفاده شده در این تشک های طبی فنری سیستم فنرمتصل است . تشک رزخواب مدل ترنج یکی دیگر از سری تشک های رزخواب با فنر متصل و قاب فلزی M شکل است. دارای الیاف ترموباند با خاصیت ضد حساسیت و ضد باکتری همراه با پارچه مقاوم در برابر پرزدهی و خاصیت ضد ویروس است . چینش فنر ها در تشک ترنج از کمر به خوبی حمایت میکند . تكنولوژي بكار رفته درتشک ترنج امكان قرار گرفتن ستون فقرات را در وضعيت طبيعي بدن فراهم مي نمايد .

تشک طبی فنری نارین

تشــــک ناریــــن

اگر به دنبال خواب با آرامش و عالی هستید، گزینه مناسبی است. تشک رزخواب مدل نارین یکی دیگر از سری تشک های رزخواب با فنر متصل و قاب فلزی M شکل است. نوع فنر استفاده شده در این تشک های طبی فنری سیستم فنرمتصل است این تشک از اسفنج با تراکم بالا برای ماندگاری و دوام بیشتر طراحی شده است و هم چنین ترموباند استفاده شده در این تشک باعث می شود فشار وزن بدن را گرفته و فشار کمتری به لایه های داخلی تشک وارد می نماید.چینش فنر ها در تشک ترنج از کمر به خوبی حمایت میکند.تكنولوژي بكار رفته درتشک ترنج امكان قرار گرفتن ستون فقرات را در وضعيت طبيعي بدن فراهم مي نمايد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست