تشک های طبی

تشک های اسفنجی
تشک های طبی (مدیکال)

اگر چه در تمامی تشک ها از اسفنج به عنوان یکی از لایه های اصلی استفاده میشود و از این جهت میتوان به همه تشک ها صفت اسفنجی را نیز اطلاق نمود، اما مشخصه تشک های اسفنجی استفاده از اسفنج در انواع خاص و وزن های مختلف به عنوان اصلی ترین بخش تشک میباشد. از آنجایی که این تشک ها فاقد هرگونه فنر است، از این رو غلت زدن و هرگونه حرکتی روی این تشک به هیچ نحو موجب تکان خوردن و ارتعاش در سایر نقاط تشک نمیشود و این ویژگی به ویژه در تخت های دو نفره موجب میشود تا آرامش فرد در هنگام غلت زدن فرد دیگر، برهم نخورد. شرکت رزخواب یزد این افتخار را دارد که با تولید مرغوبترین انواع اسفنج جهت استفاده در تولید تشک، بهترین و با کیفیت ترین تشک های اسفنجی را در مدل های مختلف به شما تقدیم کند.

تشــــک اورتوپدیک

تشک های طبی و تشک های ارتوپدیک به صورت تخصصی و برای مقابله با دردهای شبانه مفاصل و ستون فقرات طراحی شده اند. تشک اورتوپدیک جز تشک های کاملا سفت و بدون حالت ارتجاعی به دلیل استفاده از ریباند میباشد. تشک سفت از دیرباز طرفداران خود را داشته است , اما مشکل اکثر تشک های سفت فرو رفتن و یا شکسته شدن لایه های آن است , شرکت رزخواب این مشکل را بر طرف کرده و با تولید تشک ریباندی که هسته اصلی تشک از لایه ریباند تشکیل شده را روانه بازار کرده است .

تشــــک ثمیـــن

ثمین جز تشک های کاملا سفت و بدون حالت ارتجاعی به دلیل استفاده از ریباند میباشد. ریباند لایه ای است که تراکم بسیار بالایی نسبت به اسفنج دارد . این لایه در واقع از مواد اولیه اسفنج ساخته میشود اما با پرس دستگاه تراکم بیشتری را داراست به همین دلیل , نمیشکند , فروی نمیرود و در دراز مدت خرد نمیشود. تشک های سفت در مصارف طبی با توصیه پزشک, یا طبق عادت در خواب که مثلا فرد روی یک لایه پتو روی زمین حس راحت تری را دارد , یا افراد دچارمشکلات ستون فقرات پیشنهاد میشود . به افراد جوان بدون عارضه کمر درد تشک های طبی فنری را پیشنهاد میدهیم .

تشــــک پسنــــد

تشک طبی پسند از نوع تمام طبی سفت و فشرده می باشد، این مدل بدون فنر بوده و در هسته مرکزی آن، فوم فشرده پلی اتیلن جایگزین فنر گردیده است. که آن را برای شرایط خاصی که افراد دچار آسیب های جسمی شده اند به تشکی ایده آل تبدیل می کند. این شرایط خاص زمانی است که توسط پزشک به بیمار توصیه می شود برای مدتی معین روی تشکی کاملا سفت بخوابد و از خوابیدن روی تشک های نرم پرهیز کند.همچنین تشک پسند امکان استفاده از دو طرف تشک را داراست.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست