تشک های فنرمنفصل

تشک های فنر منفصل (پاکت اسپرینگ)

شرکت رزخواب یزد تولیدکننده تشک POCKET SPRING در ایران میباشد. تشک های POCKET SPRING به دلیل بهره گیری از فناوری استفاده از فنرهای منفصل (پاکتی) به جای فنرهای متصل به گونه ای طراحی شده اند که هر فنر به میزان فشار وارد شده از طرف قسمت های مختلف بدن فرد، واکنش نشان داده و تغییر حالت میدهد لذا این تشکها براساس اندام و وزن هر شخص قالب و فرم مخصوص به بدن او را گرفته و از این رو تشک های بسیار نرم و راحتی هستند.
یکی دیگر از ویژگی های این تشک ها در مقایسه با تشکهای فنری این است که ارتعاش ناشی از غلت زدن فرد به تمام تشک منتقل نمی شود. این مزیت به خصوص در تشک های دو نفره باعث می شود که غلت زدن های متناوب یک نفر در طول شب، توسط فرد کناری احساس نشود. زیرا فنرها در محل قرار گرفتن بدن فرد اول جابجا شده و نوسانات آن به فنرهای محل خواب فرد دوم منتقل نمیشود از این رو فرد کناری خوابی آرام و راحت را تجربه خواهد کرد. رویه نقش دوزی شده این تشک ها متشکل از پارچه سه لایه، الیاف ضد حساسیت با قابلیت ارتجاعی و لایه ترموباند میباشد. استفاده از لایه مخصوص ترموباند در نقش دوزی رویه تشک، کمک میکند تا جریان هوا به راحتی در سطح تشک تبادل گردیده و در نتیجه تشک رطوبت ناشی از تعریق بدن را کمتر به خود گرفته و یا سریعتر خشک شود. با تشک های نرم و راحت POCKET SPRING رزخواب یزد، شما خوابی بسیار راحت و شیرین را تجربه خواهید کرد.

تشــــک رُزخواب

یکی از محصولات شرکت رزخواب که محصولی کاملا متفاوت در بین تشک های طبی فنری است تشک فول مموری مدل رزخواب می باشد. در ساختار این تشک از تکنولوژی ناسا بهره گرفته شده تا حسی کاملا متفاوت و توام با راحتی بیشتر را برای شما ایجاد کند. این تشک از فنر های منفصل یا پاکت اسپرینگ تشکیل شده که این امر باعث می شود تا وزن فنرهای به کار رفته در داخل تشک فول مموری مدل رزخواب کمتر شود و مقاومت فنر ها بالا برود. وجود مموری فوم به کار رفته در تشک مدل رزخواب باعث می شود در هنگام خواب فشاری بر اندام های بدن شما وارد نگردد و تاثیری در جریان خون شما نداشته باشد.

تشــــک رزخواب 1

شرکت تشک رزخواب در طراحی و تولید تشک رزخواب1 از توانمندی بسیار بالایی بهره گرفته است این تشک مموری فوم ،پاکت اسپرینگ با هدفمندی خاص و ویژه‌ای تهیه‌شده و به دست مشتریان گرامی عرضه می‌شود. ما برای تولید تشک مدل رزخواب1 از مواد اولیه مرغوب و مطابق با فنّاوری روز استفاده کرده ایم. با تحقیقات کاملی که توسط کارشناسان بر روی تشک‌ها انجام‌شده نشان می‌دهد که تشک مدل رزخواب1 ،یک تشک بسیار عالی و بی‌نظیر در شرکت تشک رزخواب محسوب می‌شود.

تشــــک  هـــای کلاس

تشک فنر منفصل اختراع شگفت انگیزی بود.فنر موجود در تشک رزخواب مدل ها ی کلاس جدیدترین تکنولوژی فنر در ساختار تشک می باشد که هر کدام از این فنرها به صورت جداگانه عمل می کند و داخل پاکت در کنار هم چیده شده اند. فنر منفصل علاوه بر بالا بردن طول عمر مفید تشک باعث پوشش دهی ستون فقرات در هنگام استراحت می شود و همچنین نسبت به فنر های متصل از درجه طبی بالاتری برخوردار است. تشک فنر منفصل های کلاس حالت ارتجاعی را به بغل دستی شما انتقال نمی دهد و در مقایسه با تشک متصل تعادل بیشتری دارد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
فهرست