تشک های فنری

تشک های فنری

در سراسر جهان، تشک های فنری به عنوان یک پدیده در دنیای محصولات خواب به شمار می آیند. این تشک ها به لحاظ راحتی یکی از پرطرفدارترین انواع تشک در دنیا می باشند. تشک های فنری رزخواب یزد با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز دنیا در انواع و مدل های مختلف تولید می شوند. اسکلت این تشک ها از فنرهای بافته شده و متصل به هم تشکیل شده است. از این رو بسیار مقاوم و بادوام هستند نحوه ساخت و بافت اسکلت فنری این تشک ها به گونه ای است که وزن بدن را به صورت یکسان در تمام سطح تشک تقسیم می کند. این تشک ها نسبت به تشک های فنر منفصل سفت تر هستند. در ضمن تشک های این گروه برای افراد با وزن بالاتر مناسب تر است. تشک های فنری رزخواب یزد محصولاتی هستند که شما با آرام گرفتن بر آنها بعد از یک روز پرکار، خوابی شیرین را تجربه کرده و روز بعد را با انرژی تمام آغاز می نمایید.

تشــــک گُلــــد رُز

تشک گلدرز رزخواب یکی دیگر از سری تشک های رزخواب با فنر متصل و قاب فلزی M شکل است که پد بالای تشک دارای فوم هوشمند میباشد.چینش فنر ها در تشک گلدرز از کمر به خوبی حمایت میکند.تكنولوژي بكار رفته درتشک گلدرز,امكان قرار گرفتن ستون فقرات را در وضعيت طبيعي بدن فراهم مي نمايد. هنگام استفاده از تشک گلدرز سروگردن با ستون فقرات در یک راستا قرارگرفته و فشار کمتری به اندام بدن وارد شده، درنتیجه از دردهای عضلانی و گرفتگی ماهیچه ها وآرتروز پیشگیری می کند.

تشــــک رزخواب 6

این تشک فقط برای افزایش حس آرامش و ایجاد خواب رضایت بخش شما ساخته شده است و از این رو از همان شب اول استفاده از آن با احساس تازه ای همراه است. فنرهای لفاف دار، با 5 منطقه مختلف، راحتی بی نظیری را به تمام بدن هدیه می کند. این تشک فقط برای افزایش حس آرامش و ایجاد خواب رضایت بخش شما ساخته شده است و از این رو از همان شب اول استفاده از آن با احساس تازه ای همراه است.

تشــــک ساویس

تشک پد دار تشک راحتی بوده و نیاز بسیاری از مردم برای داشتن تشکی راحت را برطرف می کند.تشک ساویس رزخواب از نوع تشک های طبی فنرمتصل پددار با اسفنج متراکم شده میباشد.چینش فنرهای تشک ساویس به گونه ایی است که از کمر به خوبی حمایت میکند و قابلیت استفاده از دو طرف تشک را داراست. تشک پد دار همانند تشک های معمولی و اکثرا با استفاده از سیستم فنر بندی ساخته می شوند تفاوت آنها با تشک معمولی این است که دارای لایه تشکچه اضافه بر روی تشک می باشند.

تشــــک برســــا

اگر به دنبال خواب با آرامش و عالی هستید، گزینه مناسبی است. نوع فنر استفاده شده در این تشک های طبی فنری سیستم فنر متصل است. تشک رزخواب مدل برسا یکی دیگر از سری تشک های رزخواب با فنر متصل و قاب فلزی M شکل است. چینش فنر ها در تشک برسا از کمر به خوبی حمایت میکند. تكنولوژي بكار رفته درتشک برسا, امكان قرار گرفتن ستون فقرات را در وضعيت طبيعی بدن فراهم مي نمايد. دقت کنید که بالا بودن درجه فنریت میله لبه تشک فنری اهمیت زیادی دارد. این میله سطح خواب تشک را می کشد و با کاهش خمیدگی کناره ها، کمک می کند تشک به شکل اولیه خود باز گردد.

تشــــک ناریــــن

اگر به دنبال خواب با آرامش و عالی هستید، گزینه مناسبی است. تشک رزخواب مدل نارین یکی دیگر از سری تشک های رزخواب با فنر متصل و قاب فلزی M شکل است. نوع فنر استفاده شده در این تشک های طبی فنری سیستم فنرمتصل است این تشک از اسفنج با تراکم بالا برای ماندگاری و دوام بیشتر طراحی شده است و هم چنین ترموباند استفاده شده در این تشک باعث می شود فشار وزن بدن را گرفته و فشار کمتری به لایه های داخلی تشک وارد می نماید.چینش فنر ها در تشک ترنج از کمر به خوبی حمایت میکند.تكنولوژي بكار رفته درتشک ترنج امكان قرار گرفتن ستون فقرات را در وضعيت طبيعي بدن فراهم مي نمايد.

تشــــک تــرنـج

اگر به دنبال خواب با آرامش و عالی هستید، گزینه مناسبی است.نوع فنر استفاده شده در این تشک های طبی فنری سیستم فنرمتصل است. تشک رزخواب مدل ترنج یکی دیگر از سری تشک های رزخواب با فنر متصل و قاب فلزی M شکل است. دارای الیاف ترموباند با خاصیت ضد حساسیت و ضد باکتری همراه با پارچه مقاوم در برابر پرزدهی و خاصیت ضد ویروس است.چینش فنر ها در تشک ترنج از کمر به خوبی حمایت میکند.تكنولوژي بكار رفته درتشک ترنج امكان قرار گرفتن ستون فقرات را در وضعيت طبيعي بدن فراهم مي نمايد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست